Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 12 Gusht 2019 Krijuesit e "Game Of Thrones" nënshkruajnë marrëveshje 200 milionë dollarëshe me Netflixin Krijuesit e "Game Of Thrones", David Benioff dhe D. B. Weiss janë dakorduar ta bëjnë një marrëveshje të përgjithshme ekskluzive për të prodhuar filma dhe seriale televizive për Netflixin. Sipas The Hollywood Reporter, marrëveshja "peshon"...
  • image 11 Gusht 2019 Taika Waititi planifikon film të ri Në Comic-Conin e sivjetëm, Marvel konfirmoi se skenaristi dhe regjisori Taika Waititi do të kthehet në rolin e regjisorit për filmin Thor: Love and Thunder, ndërsa tani mësojmë se në ndërkohë ai planifikon ta bëjë edhe një film....
  • image 10 Gusht 2019 Bebe Rexha feston të tridhjetat me këngë Bebe Rexha do ta festojë ditëlindjen e saj të 30-të, duke e publikuar një këngë të re rreth hyrjes së saj në dekadën e re. Këngëtarja, e cila do të jetë në turne me Jonas Brothers kur t'i mbushë 30 vjet më 30 gusht, do ta publikojë...
  • image 08 Gusht 2019 Cameron Diaz: "Ndoshta nuk do të aktroj më kurrë" Cameron Diaz nuk ka interesim që të rikthehet në Hollywood, duke këmbëngulur që ajo ndoshta kurrë më nuk mund t'i kthehet aktrimit. Filmi i fundit i yllit 46-vjeçar ishte "Annie" në vitin 2014 dhe ajo e pranon se ideja që të dalë...
  • image 07 Gusht 2019 Bella Hadid dhe The Weeknd ndahen për herë të dytë Bella Hadid dhe The Weeknd janë ndarë për herë të dytë. Sipas E! News, modelja 22-vjeçare dhe këngëtari 29-vjeçar i hitit "Starboy" kanë kaluar shumë kohë së bashku, ndërsa punonin në karrierën e tyre, gjë që ka shkaktuar tension.
  • image 06 Gusht 2019 Lana Del Rey këngë kundër sulmeve terroriste në Amerikë Këngëtarja amerikane Lana Del Rey, e ka shkruar e kënduar një këngë për sulmet terroriste që ndodhën ditët e fundit në Amerikë. "Në kërkim të Amerikës", "Looking for America" e ka titulluar këngën që e ka publikuar përmes një...
  • image 06 Gusht 2019 Ava Max në mënyrë të veçantë paralajmëron video projektet e reja muzikore Amarda Toçi është një ndër këngëtaret shqiptare që këtë vit është shndërruar në një sensacion muzikor ndërkombëtar. E njohur më mirë me emrin artistik, Ava Max, e cila është mjaft e përfolur për këngët që po sjell dhe...
  • image 05 Gusht 2019 MKRS ndan çmimet për kinematografi Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot në një ceremoni solemne ka bërë ndarjen e Çmimit Vjetor për Kinematografi dhe Çmimit Kombëtar për Vepër Jetësore "Bekim Fehmiu". Çmimi Vjetor për Kinematografi ndahet mes...
  • image 05 Gusht 2019 Ambasada Britanike: Dua Lipa, krenaria e Britanisë dhe Kosovës Këngëtarja me renome botërore e origjinë nga Kosova, Dua Lipa, këto ditë po qëndron në Prishtinë pasi ka marrë pjesën në festivalin tashmë të njohur "Sunny Hill", një festival i cili në edicionin e dytë në vendin tonë solli...
  • image 04 Gusht 2019 Bella Hadid mahnit me veshjen e pazakonshme Një nga modelet më të famshme dhe më të ndjekura sot, engjëllushja e Victoria's Secret, Bella Hadid, është e njohur për trupin e saj tepër të bukur dhe linjën shumë të hollë, dhe tani ajo ua ka treguar atë përsëri të gjithëve. Në...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29