Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 25 Korrik 2019 Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk pranuan ftesën e Duas për të performuar në "Sunny Hill" Këngëtaret e njohura me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk e kanë pranuar ftesën për të qenë pjesë e "Sunny Hill Festival", që do të mbahet në Kosovë. Në një intervistë të dhënë së fundmi për "RTK", organizuesi i...
  • image 25 Korrik 2019 U përfol se ishin ndarë, vajza e Majlinda Bregut pranon publikisht lidhjen me Erik Fullanin Teksa u fol për një ndarje mes Kejda Ajazit, vajzës së ish- ministres Majlinda Bregu dhe Erik Fullanit, djalit të ish- Guvernatorit të Bankës, Ardian Fullanit, ka ardhur edhe një reagim prej tyre. Kejda hedh poshtë të gjitha aludimet duke...
  • image 25 Korrik 2019 Fifi publikon këngën e re "Shqipe" (Video) Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi - Fifi, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor. "Shqipe" mban titullin kënga e saj e re, e cila është ritmike verore. Kënga është punuar nga vet Fifi në muzikës dhe tekst, ndërsa...
  • image 24 Korrik 2019 Rihanna gjen sozinë e saj, mbetet e habitur (Foto) Të takosh versionin tënd kopje diku në botë është një eksperiencë e veçantë. Në këto rastësi hasin shpesh edhe të famshmit. Këngëtarja e njohur dhe shumë dashur për publikun, Rihanna së fundmi duket se ka mbetur e habitur pasi ka...
  • image 23 Korrik 2019 Nora Istrefi po shkëlqen me dukjen më të fundit Nora Istrefi mahnit të gjithë me dukjen më të fundit. Nora shafqet sërish mahnitëse. Këngëtarja Nora Istrefi këtë herë vjenn ë një foto ku shihet e rregulluar për mrekulli. Ajo shfaqet me grim dhe flokë të rregulluar, e brunja e...
  • image 22 Korrik 2019 Dënohet aktorja turke për fyerje të Erdogan Gjykata e Apelit në Turqi dënoi me 11 muaj dhe 20 ditë burg për aktoren dhe këngëtaren Zuhal Olcay për fyerje të Presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan. Autoritetet filluan një hetim në Olcay në vitin 2016, pasi morën një ankesë se...
  • image 21 Korrik 2019 S'ka që e ndal Dafina Zeqirin, bën edhe një tjetër tatuazh Dafina Zeqiri e ka shtuar edhe një tjetër tatuazh në trupin e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka marrë vendim që në trupin e saj ta shtojë edhe një tjetër tatuazh....
  • image 21 Korrik 2019 Modelja Eva Murati shfaqet joshëse si marinare Pas një sezoni të ngjeshur në televizion, Eva Murati po shijon pushimet e saj në bregdet. Prezantuesja bukuroshe shfaqet në një formë të shkëlqyer në bordin e një jahti në brigjet e Vlorës, ku mban në kokë edhe kapelën e...
  • image 20 Korrik 2019 Vajza e Beyonce kopje e saj, publikon albumin e ri Ditën e djeshme këngëtarja e famshme, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, "The Lion King: The Gift". Albumin ajo e cilësoi si një dhuratë për Afrikën dhe menjëherë pas publikimit ai po thyen rekorde.
  • image 20 Korrik 2019 Dua Lipa tregon se çfarë po i jep ankth Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, këto ditë është duke qëndruar në Los Angeles. Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej mjaft atraktive veshur me një...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29