Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 23 Nëntor 2010 Britanikët e duan Williamin mbret Një sondazh në Britani ka treguar se trashëgimtar i fronit në ishull preferohet të jetë William dhe e fejuara e tij Kate, dhe jo princi Charles dhe gruaja e tij Camilla.
  • image 22 Nëntor 2010 Rexhep Hoxha fitues i çmimit “Esad Mekuli”; Kryesia e Lidhjes së Shkrimtarëve të Kosovës (LSHK), e shpalli fitues të çmimit tradicional letrar “Esad Mekuli”; për krijimtari letrare, shkrimtarin Rexhep Hoxha.
  • image 21 Nëntor 2010 Aguilera e fascinuar nga “Burlesque”; Christina Aguilera është e fascinuar nga filmi “Burlesque”; dhe e ngazëllyer që i është ofruar një rol në një film për këtë temë. “Ka pasur shumë role dhe skenarë të cilat kanë ardhur në adresë timen, por asgjë nuk më ka...
  • image 21 Nëntor 2010 Victoria urren tenin artificial Victoria Beckham, e cila është e martuar me yllin e futbollit David Beckham, thotë se ajo më nuk shfrytëzon ngjyra artificiale për lëkurën pasi mendon se ato e bëjnë atë të duket më e vjetër.
  • image 20 Nëntor 2010 Shakira dashurohet në futbollistin Pique Futbollisti i njohur i Barcelonës, Gerard Pique dhe pop-këngëtarja e famshme kolumbiane Shakira, janë në lidhje dashurie, shkruajnë mediat ndërkombëtare. Në të vërtetë, ata ishin njoftuar gjatë kohës së mbajtjes së Kampionatit...
  • image 20 Nëntor 2010 Susan Boyle rekord në SHBA dhe Britani Këngëtarja Susan Boyle ka vendosur edhe një rekord të ri me albumin e saj më të ri “The Gift”;, edhe atë, jo vetëm në Britani të Madhe, por edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës njëkohësisht.
  • image 19 Nëntor 2010 Naomi Campbell është tullace Një lajm shumë sensacional ka përshkruar botën e yjeve në Britani të Madhe. Top modelja Naomi Campbell, së shpejti bashkëshorte e magnatit rus Vladimir Doronin, është tullace dhe mban një paruke.
  • image 19 Nëntor 2010 Rihanna nuk pozon në Playboy Këngëtarja e famshme amerikane Rihanna ka thënë një intervistë për mediat amerikane se asaj vazhdimisht i është bërë oferta që të zhvesh rrobat e saj nga revista e famshme Playboy.

  • image 19 Nëntor 2010 Pamela Anderson në Big Brother të Indisë Pamela Anderson ka hyrë të mërkurën në shtëpinë e 'Bigg Boss', versioni indian i Big Brother, duke u prezantuar sipas mënyrës tradicionale indiane.

  • image 18 Nëntor 2010 Firth përgatit në “Bridget Jones”; i ri Një tjetër “Bridget Jones”; do të realizohet, pas Ditarit në vitin 2001 dhe filmit “The Edge of Reason”; në vitin 2004. “Skenaristët janë duke punuar dhe filmi do të bëhet”;, është shprehur Colin Firth.
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31