Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 19 Korrik 2019 Pas ndarjes, Irina Shayk dhe Bradley Cooper marrin vendimin e rëndësishëm Bradley Cooper dhe Irina Shayk do të ndajnë kujdestarinë për vajzën e tyre dyvjeçare, Lea De Seine. Aktori 44-vjeçar dhe modelja 33-vjeçare, të cilët u ndanë një muaj më parë, kanë rënë dakord të jetojnë në Nju Jork, në mënyrë...
  • image 19 Korrik 2019 Dua Lipa kujton rrënjët, publikon hartën e Ilirisë Dua Lipa gjithmonë ka folur me krenari për origjinën e saj shqiptare. Pavarësisht se jeton në Britani dhe po zhvillon karrierën e saj si këngëtare në tregun muzikor ndërkombëtar, Dua nuk harron të kujtojë rrënjët nga vjen. Në një...
  • image 18 Korrik 2019 Motra e Rita Orës në Ulqin, reklamon linjat e trupit Motra e Rita Orës, Elena, përkundër angazhimeve të shumta me këtë të fundit, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Si destinacion të pushimeve, ajo ka zgjedhur lumin Buna, në Komunën e Ulqinit. Zeshkania ka publikuar disa...
  • image 17 Korrik 2019 Game of Thrones thyen rekordin në Emmy Awards me 32 nominime Nominimet për Emmy Awards janë shpallur të martën. Dhe ishte padyshim një sukses i jashtëzakonshëm për filmin e HBO "Game of Thrones". Me 32 nominime filmi vendosi një rekord në historinë e Çmimeve Emmy. Game of Thrones theu rekord...
  • image 15 Korrik 2019 Beyonce merr vëmendjen e të gjithëve në premierën e "Lion King" Këngëtarja e njohur, Beyonce, ka marrë vëmendjen e të gjithëve në premierën evropiane të filmit "Lion King" të mbajtur në kinemanë ODEON Luxe në Leicester Square. Beyonce është zëri dublues i Nala në këtë film, pos kësaj...
  • image 14 Korrik 2019 Reja e Sali Berishës shfaqet seksi me bikini të kuq (foto) Prej disa ditësh, blogerja Armina Mevlani ka nisur pushimet, nga ku ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot me kostume të larjes. Në disa prej fotove të reja, Armina shfaqet duke pozuar në plazh, me bikini të kuq. Bukuroshja, partnere e...
  • image 13 Korrik 2019 Publikohet hiti i shumëpërfolur, Luana Vjollca godet sërish, por këtë herë me Faydee Luana Vjollca nuk di të ndalet me sukseset e saj në muzikë. Duket se bjondja bukuroshe e ka marrë seriozisht karrierën në muzike, kjo pasi ka publikuar klipe të njëpasnjëshme. Këngëtarja Luana Vjollca sapo publikoi këngën e saj më të...
  • image 13 Korrik 2019 Vjollca Haxhiu vjen në duet me Xenin (Video) Vetëm pak ditë pasi solli dy projekte njëherësh me këngëtarin Meda, Vjollca Haxhiu ka publikuar një tjetër këngë. Edhe projekti i radhës është bashkëpunim dhe kësaj radhe këngëtarja vjen me artistin e njohur nga Gjakova,...
  • image 12 Korrik 2019 Adele me të dashur të ri? Adele, këngëtarja britanike 31-vjeçare, ishte nisur drejt koncertit të Celine Dion në Londër, ndërsa rrugës po mbahej për dore me një mashkull të panjohur në shikim të parë, përcjell Elle. Edhe pse të gjithë mendonin që bëhet...
  • image 11 Korrik 2019 Sofia Vergara feston 47 vjetorin e lindjes Aktorja e njohur Sofia Vergara sot mbush 47 vjet. Në disa fotografi të publikuara me rroba plazhi ajo duket mjaft mirë edhe pse është gati në dekadën e pestë të jetë. Kolumbianja po shijon pushimet verore bashkë me bashkëshortin Joe...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29