Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 10 Korrik 2019 Pas “Coco Jumbo”, Gjiko bën gati këngën e radhës Përmes një postimi në rrjetet sociale, Gjiko i ka njoftuar fansat e tij se do të vijë me projekt të ri muzikor. Reperi ka thënë se kënga e re do të jetë bashkëpunim, mirëpo nuk ka treguar se me kë do ta sjellë materialin e ri. Për më...
  • image 09 Korrik 2019 Bebe Rexha nis pushimet në një vend përrallor Bebe Rexha ka gjetur pak kohë edhe për pushime. Bebe Rexha ka zgjedhur Maltën se vendin ideal për të filluar pushimet pas një periudhe të ngjeshur me koncerte. Këngëtarja nga Dibra duket se po kalon kohë shumë të bukur bashkë me miqtë e...
  • image 08 Korrik 2019 Dua Lipa në lidhje me Anwar Hadid Ka pasur polemika të gjata nëse këngëtarja Dua Lipa është në lidhje apo jo me manekinin Anwar Hadid. Mirëpo së fundi ata vetë vendosën t'i heshtin të gjitha spekulimet. Çifti i dashuruar u paraqit në koncertin e Lionel Richie në...
  • image 05 Korrik 2019 Brad Pitt: "Nuk do të kemi nevojë t'i themi lamtumirë Quentin Tarantinos edhe për një kohë të... Brad Pitt i siguroi adhuruesit e filmit se edhe për një kohë nuk "do të duhej t'i thoshte lamtumirë" regjisorit Quentin Tarantino, i cili planifikon ta braktisë xhirimin e filmave pas projektit të fundit. 55-vjeçari, i cili luan në filmin e...
  • image 04 Korrik 2019 Lady Gaga dhe Bradley përsëri së bashku? Lady Gaga, sipas thashethemeve të fundit, mund t'i bashkohet vazhdimit të tretë të filmit të Marvel "Guardians of the Galaxy". Flitet se këngëtares 33-vjeçare i është dhënë roli i Lylla, në të cilën është i dashuruar personazhi të...
  • image 03 Korrik 2019 Irina e quan Bradleyn "idiot" përmes çantës, Gaga nuk mërzitet fare... Njëra ishte me të edhe zyrtarisht në lidhje, për tjetrën vetëm supozohej. Sidoqoftë, pas ftohjes së marrëdhënieve, që të dyja kanë shumëçka për të thënë. Aktori amerikan Bradley Cooper, 44 vjeç, u mashtrua shumë kur mendoi se...
  • image 02 Korrik 2019 Rowan Atkinson po vjen me episode të reja të kult serialit Rowan Atkinson, 64 vjeç ka vendosur të rikthehet para kamerave, së bashku me kolegët e tij, Tony Robinson, Steven Frey dhe Hugh Laury. Aktori hollivudian u tha miqve gjatë një takimi të kohëve të fundit se ishte "jashtëzakonisht i...
  • image 01 Korrik 2019 Ledri Vula poston në Instagram foto me Rita Orën Rep artisti i njohur kosovar, Ledri Vula, ka postuar në profilin e tij në Instagram një fotografi me divën botërore të muzikës pop, Rita Ora. Nuk ka dhënë më shumë detaje se përse janë bashkë në këtë foto, por vetëm e ka shoqëruar...
  • image 28 Qershor 2019 Demi Lovato premton ta rrëfejë "anën e saj të tregimit" në albumin e ri Demi Lovato po planifikon ta përdorë albumin e saj të ardhshëm për ta ndarë "anën e saj të tregimit" në materialin e saj të parë të ri, që prej mbidozimit pothuajse fatal verën e kaluar (2018). Ylli i hitit "Confident" kohët e fundit u...
  • image 27 Qershor 2019 Avril Lavigne paralajmëron turneun e parë pas 5 vjetësh Avril Lavigne është duke u përgatitur që të dalë në skenë për herë të parë në pesë vjet pas njoftimit të së hënës për datat e koncerteve për një turne të Amerikës së Veriut. Këngëtarja kanadeze, e cila ka luftuar me...
H M M E P S D
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29