Sport - Të gjitha lajmet e datës: 20190907

Sport - Të gjitha lajmet e datës: 20190907

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 09 Janar 2020 Allegri synon postin e trajnerit tek Unitedi Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se ia ka vënë syrin postit të trajnerit te Manchester Unitedi. Pas pesë sezonesh me tituj kampioni në Itali, ish-trajneri i Milanit u zëvendësua nga Maurizio Sarri, dhe, sipas...
  • image 08 Janar 2020 City fiton gjysmëfinalen e parë ndaj Unitedit në Kupën EFL Manchester City ka mposhtur rivalin e qytetit, Manchester United, në gjysmëfinalen e parë të Kupës EFL. "Qytetarët" fituan 3 me 1 në Old Trafford për të lehtësuar rrugën e kualifikimit në finale. Bernardo Silva, Riyad Mahrez e një...
  • image 07 Janar 2020 Griezmann, në përkrahje të kthimit të Neymarit në Barcelonë E ardhmja e brazilianit Neymar është ende në qendër të vëmendjes të mediave botërore. E përditshmja spanjolle, Mundo Deportivo, raporton se tani edhe Antoine Griezmann ka dalur në përkrahje të planit të Barcelonës për ta kthyer...
  • image 06 Janar 2020 Piatek në plane të Newcastles Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce është në bisedime me Milanin për transferimin e sulmuesit polak Krzysztof Piatek, raporton "The Sun" të dielën. Rikthimi i Zlatan Ibrahimoviqit te Milani mund të limitojë edhe më tepër minutazhën...
  • image 05 Janar 2020 Gerard e huazon Grezdën Eros Grezda po kalon momentet e tij të fundit në radhët e Glasgow Rangers. Pas problemeve që ka pasur me trajnerin Steven Gerard që sollën edhe degëdisjen e tij nga skuadra e parë tek ajo e të rinjve, futbollisti shqiptar do të largohet nga...
  • image 04 Janar 2020 Barcelona apo Real Madrid, cila nga skuadrat ka më shumë gola në histori të La Ligas Barcelona është duke zvogëluar goldallimin me Real Madridin në vitet e fundit edhe për trofe dhe ata tani janë afër për t'i zënë rivalët e tyre më të mëdhenj edhe në pikëpamje të shënimit të golave Deria Los Blancos (33) kanë...
  • image 03 Janar 2020 Veton Berisha kërkon kalimin te Vikingu Sulmuesi Veton Berisha po kërkon me çdo kusht transferimin te Vikingu, por skuadra e Brannit me të cilën ka kontratë deri në fund të vitit 2022 po refuzon një gjë të tillë. Në një intervistë për mediumet norvegjeze të enjten, Berisha...
  • image 02 Janar 2020 Ibrahimovic ateron në Milano Zlatan Ibrahimovic ka ateruar në Milano, ku do t'i kryejë testet mjekësore para se ta kompletojë kthimin në Milan. Ai u prit nga tifozët kuqezinj dhe drejtori i Milanit, Zvonimir Boban në aeroport, teksa po kthehet në klub pas nëntë...
  • image 31 Dhjetor 2019 Hazard, Salah, Modric – blerjet më të lira më të suksesshme Goal ka publikuar emrat e 15 futbollistëve të transferuar në dekadën e fundit si më të qëlluarat dhe më të lirat... Eden Hazard, Luka Modric, Mohamed Salah, janë vetëm disa nga emrat që kanë lënë gjurmë në botën e futbollit, derisa...
  • image 30 Dhjetor 2019 Arteta shpreson që Xhaka të mos largohet nga Arsenali Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka thënë se shpreson që mesfushori shqiptar Granit Xhaka të mos largohet nga "Topçinjtë". Në konferencën për media pas humbjes nga Chelsea 2 me 1, Arteta ka thënë se Xhaka ka munguar në ndeshje për...
H M M E P S D
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31