Sport - Të gjitha lajmet e datës: 20190916

Sport - Të gjitha lajmet e datës: 20190916

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 14 Janar 2020 Mustafi gjithnjë e më afër Galatasarayt Qendërmbrojtësi Shkodran Mustafi pritet që gjatë kësaj jave të prezantohet te skuadra nga Turqia, Galatasaray. Mediumet angleze kanë raportuar të hënën se agjenti i Mustafit është në Turqi për të finalizuar kalimin e tij te Galatasaray...
  • image 13 Janar 2020 Tottenhami insiston për Gersonin Tottenhami është duke u interesuar për transferimin e mesfushorit brazilian të Flamengos, Gerson, bën të ditur "Globo Esporte" të dielën. Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, është i impresionuar me Gersonin dhe ai ka kontaktuar krerët e...
  • image 12 Janar 2020 Unitedi ofron 40 milionë euro për mbrojtësin e West Hamit Drejtuesit e skuadrës së Manchester United raportohet se i kanë ofruar 40 milionë euro West Ham Unitedit për ta liruar mbrojtësin Issa Diop, ka raportuar "The Sun". United këtë garë duhet ta fitojë përballë dy skuadrave tjetra angleze...
  • image 11 Janar 2020 Federeri do të bëhet "tenisti i parë miliarder" gjatë 2020-ës Roger Federeri gjatë vitit 2020 do të bëhet miliarderi i parë tenistë. Federeri do të ju bashkohet sportistëve të tjerë miliarder, siç janë Michael Jordan, Tiger Woods, Floyd Mayweather, potencialisht deri në fund të këtij viti.
  • image 10 Janar 2020 Rënia e madhe e lojtarit të famshëm Arda Turan E mbani në mend kur Arda Turan ishte një princ i ri i Turqisë në "Euro 2008"? Atëbotë 21-vjeçar, ai marshonte në mesfushë, duke kaluar kundërshtarët me rrotullime dhe duke demonstruar gjuajtjen e fuqishme në golin e fitores të shënuar...
  • image 09 Janar 2020 Allegri synon postin e trajnerit tek Unitedi Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se ia ka vënë syrin postit të trajnerit te Manchester Unitedi. Pas pesë sezonesh me tituj kampioni në Itali, ish-trajneri i Milanit u zëvendësua nga Maurizio Sarri, dhe, sipas...
  • image 08 Janar 2020 City fiton gjysmëfinalen e parë ndaj Unitedit në Kupën EFL Manchester City ka mposhtur rivalin e qytetit, Manchester United, në gjysmëfinalen e parë të Kupës EFL. "Qytetarët" fituan 3 me 1 në Old Trafford për të lehtësuar rrugën e kualifikimit në finale. Bernardo Silva, Riyad Mahrez e një...
  • image 07 Janar 2020 Griezmann, në përkrahje të kthimit të Neymarit në Barcelonë E ardhmja e brazilianit Neymar është ende në qendër të vëmendjes të mediave botërore. E përditshmja spanjolle, Mundo Deportivo, raporton se tani edhe Antoine Griezmann ka dalur në përkrahje të planit të Barcelonës për ta kthyer...
  • image 06 Janar 2020 Piatek në plane të Newcastles Trajneri i Newcastle Unitedit, Steve Bruce është në bisedime me Milanin për transferimin e sulmuesit polak Krzysztof Piatek, raporton "The Sun" të dielën. Rikthimi i Zlatan Ibrahimoviqit te Milani mund të limitojë edhe më tepër minutazhën...
  • image 05 Janar 2020 Gerard e huazon Grezdën Eros Grezda po kalon momentet e tij të fundit në radhët e Glasgow Rangers. Pas problemeve që ka pasur me trajnerin Steven Gerard që sollën edhe degëdisjen e tij nga skuadra e parë tek ajo e të rinjve, futbollisti shqiptar do të largohet nga...
H M M E P S D
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29