Sport - Të gjitha lajmet e datës: 20190916

Sport - Të gjitha lajmet e datës: 20190916

Lajmet nga të gjitha kategoritë
 • image 23 Nëntor 2010 Ancelotti nuk largohet nga Chelsea Trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti, përgënjeshtroi pohimet se ka menduar për tu larguar nga Chelsea.
  Në prag të sfidës kundër Zilinës në Ligën e Kampioneve, Ancelotti theksoi se të gjithë zërat e ditëve të fundit janë...
 • image 23 Nëntor 2010 Lëkundet pozita e Benitezit në Inter Pozita e trajnerit Rafael Benitezit në Inter është lëkundur fort, pas disfatës që pësoi kampioni i Italisë të dielën në Veronë nga Chievo, 2:1. Benitezit i ishte ...
 • image 22 Nëntor 2010 Për Shaqirin Interi ofron 7 mil.€, Juventusi 10 milionë Dy gjigandë të futbollit italian, Interi dhe Juventusi, kanë filluar bisedimet me Baselin e Zvicrës, për tranferin e mesfushorit kosovar, Xherdan Shaqiri, shkroi të dielën sajti italian "Calciomercato.com".
 • image 22 Nëntor 2010 Lëndohet Higuain, mungon kundër Ajaxit Sulmuesi i Real Madridit, Gonzalo Higuain do të mungojë në ndeshjen kundër Ajaxit në Ligën e Kampionëve për shkak të një lëndimi në shpinë.
 • image 22 Nëntor 2010 Chelsea favorit për Ligën angleze Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp tha se Chelsea mbetet favorit për të mbrojtur titullin e tyre të kampionit në Premierligë, pavarësisht rezultateve negative në javët e fundit.
 • image 21 Nëntor 2010 Van Gaal favorizon Dortmundin Pas barazimit 1-1 të skuadrës së tij me Bayer Leverkusenin, trajneri i Bayernit të Munichut, Louis Van Gaal ka pranuar se Borussia Dortmund është favorit për titullin në Bundesliga.
 • image 21 Nëntor 2010 Wenger nuk gjen fjalë pas disfatës Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pranuar se ai ishte pa fjalë pasi ekipi i tij humbi një epërsi prej dy golash ndaj Tottenhamit dhe njëkohësisht humbi rastin për të kaluar në kreun e ligës angleze.
 • image 20 Nëntor 2010 Ribery synon Ligën e Kampionëve Francezi Franck Ribery vazhdimisht është përmendur për një largim nga Bayern Munihu sezonin e kaluar para se eventualisht të nënshkruante një kontratë të re me Bayernin e Munihut.
 • image 20 Nëntor 2010 Lodhet Ibrahimovici Sulmuesi i Milanit, suedezi Zlatan Ibrahimovic, pohoi se ai tashmë ka filluar të ndjejë lodhjen për shkak të angazhimit të vazhdueshëm në fushë. Suedezi është i detyruar të luajë pothuajse çdo ndeshje me Alexandre Pato dhe Pippo Inzaghi...
 • image 19 Nëntor 2010 SMS për adhuruesit e futbollit Adhuruesit e futbollit evropian që përdorin numrat e operatorit të telefonisë mobile IPKO, tani mund të informohen në kohë reale, për çdo gol, rezultat ose radhitje tabelare që arrin ekipi i tyre i preferuar, përmes shërbimit të ri–...
H M M E P S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28