Sport

Sport

Lajmet nga të gjitha kategoritë
  • image 01 Shtator 2010 Ibrahimovic kritikon Guardiolan Ylli suedez me origjinë boshnjake, Zlatan Ibrahimovic, ka sulmuar sërish ish-trajnerin e tij, Pep Guardiola, duke thënë tani se ai nuk është trajner, pasi që nuk di t'i zgjidhë problemet me lojtarët e tij.
  • image 01 Shtator 2010 Ballack kapiten - Lahm zevëndësi i tij Michael Ballack qëndron zyrtarisht kapiten i kombëtares gjermane të futbollit, ndërsa Philipp Lahm zevëndësuesi i tij i parë.
  • image 30 Gusht 2010 Kampioni gjerman e dëshiron Van der Vaart Kampioni gjerman i futbollit, Bayerni i Munihut mund të përgatis një ofertë të vonshme që mesfushori i Real Madridit, Rafael van der Vaart, të kthehet në Bundesliga.
  • image 29 Gusht 2010 Mourinho zhgënjen tifozët e Realit Jose Mourinho, trajneri i ekipit spanjoll të futbollit, Reali i Madridit, ka zhgënjyer tifozët e ekipit mbretëror, pasi ka nxjerrë vetëm një barazim zhgënjyes pa gola në ndeshjen e parë të sezonit të ri në La Liga të zhvilluar në...
  • image 28 Gusht 2010 Arrihet marrëveshja për Ibrën Milani dhe Barcelona kanë arritur marrëveshje për transferimin e Zlatan Ibrahimovic tek gjiganti italian.
  • image 28 Gusht 2010 Forlan pret ofertë nga Interi Sulmuesi i Atletico Madridit dhe lojtari më i mirë i Kampionatit Botëror të futbollit, Diego Forlan, ka deklaruar se ai do të mirëpriste një ofertë nga kampioni aktual i Evropës, Interi.
  • image 27 Gusht 2010 Gjigantët përballen në Grupin D Gjigantët e futbollit evropian, Real Madridi, Milani dhe Ajaxi, që së bashku kanë fituar 20 kupa evropiane, do të takohen në fazën grupore të Ligës së Kampionëve për edicionin 2010-11 në Grupin D.
  • image 26 Gusht 2010 Lahm mbetet në Bayern Kapiteni i skuadrës gjermane të futbollit, mbrojtësi Philipp Lahm ka bërë të ditur se do të mbetet në Bayern Munich.
  • image 26 Gusht 2010 Barcelona mposhti Milanin me penalti Kampioni i Evropës Barcelona ka mposhtur Milanin pas ekzekutimit të penalltive për të fituar trofeun “Joan Gamper”;, në një ndeshje miqësore të zhvilluar të mërkurën mbrëma në Camp Nou.
  • image 25 Gusht 2010 Ibrahimovic kërkohet edhe nga Reali Ylli suedez i futbollit me origjinë boshnjake, Zlatan Ibrahimovic, pas kërkesave të Manchester City dhe Milanit, tani kërkohet edhe nga Jose Mourinho i Realit të Madridit.
H M M E P S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30