Foto Lajme

Foto Lajme

Haradfnaj fotolajm

Ramush Haradinaj ndodhet në qytetin e Vlorës ku u prit nga kryetari i bashkisë së Vlorës Dritan Leli. Haradinaj pritet të vendosë kurora me lule në varrin e Ismail Qemalit dhe të vizitojë edhe Muzeun e Pavarësisë. Nuk dihet nëse do të takohet me Edi Ramën.  

Bebe fotolajm

Bebe Rexha ka postuar një fotografi me babanë e saj dhe e ka falënderuar për mundin që e ka bërë për familjen duke i shkruar edhe një mesazh prekës. Bebe i thotë atij se e do shumë dhe do të mundohet t'ia ofroj një jetë sa më të mirë, siç gjithmonë ka dëshiruar.

Big fotolajm

Këngëtarja e njohur Big Mama ka publikuar projektin e saj të ri. "Vet më le" mban titullin kënga e saj më e re për të cilën ka bashkëpunuar me Irkenc Hykën për tekstin dhe muzikën. 1KL Production ka realizuar videoklipin.  

Mateo fotolajm

Mateo Kovaçiç është në përfundim të arritjes së një marrëveshjeje me Chelsean. Kovaçiçi ka qenë në stërvitje me Real Madridin të hënën por pasi ka folur me klubin ka vendosur që të mos stërvitet apo të vesh fanellën e këtij klubi më.  

background loading