Ekonomi

Ekonomi

Zafir Berisha abstenoi për Qeverinë Haradinaj, Veseli s'e vuri re

Publikuar më 09 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

61 deputetë të Kuvendit kanë votuar për Qeverinë Haradinaj, ndërsa vetëm Zafir Berisha ka abstenuar. Asnjë votë nuk ishte kundër.

Ndonëse deputeti Berisha më parë kishte deklaruar publikisht se do të votonte kundër kësaj qeveria, mësohet se shefi i partisë së tij, Fatmir Limaj, e ka bindur atë që të vinte në sallë dhe të ndërronte mendje.