Ekonomi

Ekonomi

Hajnat grabisin pompën e derivateve në Zhegër të Gjilanit

Publikuar më 10 Shtator 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Një punëtor në një pompë të derivateve në fshatin Zhegër të Gjilanit ka raportuar në Polici se dy persona të panjohur nën kërcënimin e armës e kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë grabitur një shumë parash.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar tretman mjekësor dhe njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin thuhet një raportin e Policisë së Kosovës.