Ekonomi

Ekonomi

Nisin punimet për rregullimin e sheshit "Adem Jashari"

Publikuar më 13 Mars 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se sot kanë filluar punimet për rregullimin e sheshit "Adem Jashari".

"Kjo hapësirë do të shndërrohet në një shëtitore të përshtatshme dhe do të përfshijë brenda vetes edhe pjesët e gjelbëruara, edhe ulëset për pushim", thuhet në njoftimin e Komunës, raporton Koha.net.

Sipas Komunës, i gjithë projekti pritet të përfundojë për 90 ditë pune.