Ekonomi

Ekonomi

'Germania' sjell 'Airbus A319' në Aeroportin e Prishtinës

Publikuar më 01 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Linja ajrore gjermane 'Germania' do të sjellë një nga avionët e saj Airbus A319 në Aeroportin Ndërkombëtar të Kosovës, në Prishtinë, në fillim të kalendarit veror të fluturimeve 2019.

Prej datës 31 mars 2019, në bashkëpunim me Air Prishtina ne do të ofrojmë fluturimet kthyese nga Mynihu, Shtuttgarti, Basel-Mulhouse, Hamburgu.

Hannoveri dhe Dysseldorfi për në kryeqytetin e Kosovës. Për këtë sot do të ketë konferencë për media.