Ekonomi

Ekonomi

Ministri Shala raporton sot në komision

Publikuar më 05 Prill 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike, do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Sipas njoftimit për media, është i ftuar për të raportuar ministri i Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë , Endrit Shala.