KURIOZITETE

KURIOZITETE

Fotot më qesharake dhe më të pazakonta të kafshëve (Foto)

Publikuar më 24 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

The Guardian ka bërë përzgjedhjen e fotove më qesharake dhe më të pazakonta të kafshëve gjatë këtij viti.

Foto të selektuara të kapura nga fotografët gjatë këtyre 12 muajve që lamë pas, përfshirë një fazan me pamje si Donald Trump, puthjen e gjirafave, dhe një dhelpër të ngujuar, transmeton Koha.net.

Më poshtë mund të shikoni këto foto qesharake.