KURIOZITETE

KURIOZITETE

Reagimet interesante të pleqve, që provuan diçka për herë të parë (Foto)

Publikuar më 18 Nëntor 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pa marrë parasysh moshës, jeta përherë sjell eksperienca sjell jeta.

Në rrjetet sociale janë publikuar fotografitë e gjyshërve, që kanë reagime të ndryshme derisa provojnë diçka për herë të parë, transmeton Telegrafi.

Hera parë e fotografimit para pasqyrës

Prej gjyshes që nuk i pëlqeu gota me birrë, te tjetra që nuk mund t'i ndahet tabletit ku vizaton portretin e saj, janë këto nga rastet më qesharake.

 

Gota me birrë nuk i pëlqeu aspak

Kënaqësi me muzikë të preferuar

Gjyshi si DJ

Dëshira më e madhe e këtyre gjyshërve është të dëgjojnë muzikë me dëgjuese, ndërsa një tjetër nuk e ka idenë si bëhet 'selfie'.

Nuk ka rëndësi mosha, kur është fjala për takimin me personazhet e filmave

Gjyshja me kostumin e Spidermanit

Pa marrë parasysh moshën, takimi me personazhet e filmave të vizatuar, është gjithmonë i këndshëm.

Festimi i ditëlindjes së 100-të në motoçikletë

Për ditëlindjen e 100-të, një gjyshe donte të hipte në motoçikletë dhe këtë dëshirë ia ka plotësuar i biri saj.

Kënaqësi maksimale me lojën virtuale

Imitimi i qenit me aplikacione

Derisa një gjyshe nuk ngopet me lojërat virtuale, një tjetër përdor aplikacionet e SnapChat për tu argëtuar.

Vizatimi i vete në tablet

"Gëzimi tyre është aq i madh, sikur u kthyen sërish në fëmijëri", është një koment lidhur me rastin.