KURIOZITETE

KURIOZITETE

Njihuni me vilën luksoze në Zvicër (Video)

Publikuar më 16 Korrik 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ndodhet në Zvicër dhe pamja e saj është e mrekullueshme, shkruan lajmi.net

Duke filluar nga kopshti me lule, tavolina, pastaj parakalimi në dhomën e ndjenjës, dhomën e musafirëve dhe katet për të fjetur, gjithçka është në vendin e vet e padyshim që secili detaj është i veçantë dhe shumë i shtrenjtë.

Shikojeni videon më poshtë për të parë se si duket nga afër.