KURIOZITETE

KURIOZITETE

Zhytësit zbulojnë një krijesë të madhe dhe të çuditshme në fund të oqeanit (Foto/Video)

Publikuar më 11 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pamje të pabesueshme tregojnë një krijesë të çuditshme që është zbuluar në fund të oqeanit.

Shikuesit e kësaj videoje janë habitur me pamjet e kësaj krijese, transmeton lajmi.net.

Duket se më vonë kjo krijesë është identifikuar si "bishtaja e detit" dhe kjo është vetëm njëra prej tyre, sepse ato në ujerat e thella kanë krijuar kolonin e tyre.