KURIOZITETE

KURIOZITETE

Binjaket me ngjyrë të ndryshme që po mrekullojnë botën

Publikuar më 22 Nëntor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Që nga Parisi në "Le Parisien", në Londër tek "Indipendent" e deri në Brazil, fotot e këtyre binjakeve afroamerikane po bëjnë xhiron e botës. Janë motra binjake, edhe pse nga tonaliteti i lëkurës nuk duket kështu.

Image

Isabela dhe Gabriela janë nga Midwest, SHBA dhe janë 7-muajshe; njëra me sy gri në të shkruar, tjetra me sy gështenjë.

Faqja në Instagram "Little strong girls", e krijuar nga nëna e vajzave Clementina Shipley numëron mbi 20 mijë ndjekës.

Image