KURIOZITETE

KURIOZITETE

Pishina, shtretër prej kadifeje dhe masazhe relaksuese: Hoteli i parë për qen në Azi, aty ku nata kushton 70 dollarë (Foto)

Publikuar më 29 Dhjetor 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Shtretër prej kadifeje në suitë dhe 70 dollarë nata, pishina, përkëdhelje dhe masazhe relaksuese, asistencë mjekësore 24 orë në 24 dhe birra joalkoolike nga Belgjika.

Në luxury hotel Critterati të Gurgaon (Indi) e dinë shumë mirë si ti përkëdhelin klientët e tyre me katër këmbë.

Struktura e Deepak Chawla dhe e bashkëshortes së saj Jaanwi Chawla është hoteli i parë luksoz për kafshët shtëpiake në Azi.

Por më paradoksale është fakti që ky hotel është hapur pikërisht në Indi, një vend në të cilin ka më shumë se 30 milionë qen endacakë, të cilët shpesh herë keqtrajtohet dhe bëjnë fiks një "jetë qeni".