KURIOZITETE

KURIOZITETE

"Xhinset" që kushtojnë 168 dollarë

Publikuar më 04 Maj 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Një kompani nga Los Angelesi ka vënë në shitje një palë xhinse të reja që kushtojë 168 dollarë.

Carmar Denim debutoi me "Extreme Cut Out Pants" të cilat nuk kanë material dhe vënë në dukje tërë pjesën e poshtme të trupit. Nejse, ka material vetëm për xhepat, transmeton Koha.net.

Që prej publikimit të fotografive për xhinset e reja, kompania ka marrë kritika të ashpra për çmimin e tyre të cilat nuk kanë material.

"Uau! Pse t'i veshim këto?", ka pyetur një person në Instagram. "Nuk do të paguaja kurrë për xhinse të tilla".

Një tjetër bëri edhe më shumë shaka: "Të paktën paskan xhepa!".

"Me këto xhinse kontrollet e sigurimit në aeroport kalohen shumë lehtë", vulosi një tjetër me komentin e tij.

Image

Image