KURIOZITETE

KURIOZITETE

Rrushi ndikon në shëndet dhe pamja perfektë

Publikuar më 29 Nëntor 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Keni dëgjuar se rrushi është një mik i madh i bukurisë, kjo për shkak se ndikon dukshëm në rinovimin e qelizave, po ashtu rrushi ka efekte në neutralizimin e celulitit, rrudhave dhe kolesterolit.

Më poshtë ju sjellim disa të mira nga konsumimi i rrushit:

Ndikon në punën e mirë të zemrës

Ndikon në mposhtjen e lodhjes

Forcon eshtrat

Lufton rrudhat në fytyrën tuaj

Ju ndihmon të luftoni urinë.