KURIOZITETE

KURIOZITETE

Përdorni bajamet për kujtesë më të mirë

Publikuar më 08 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Bajamet përmirësojnë kujtesën dhe fuqinë e trurit. Ato janë të pasura me antioksidantë dhe acide yndyrore Omega-3, të cilat janë fantastike për kujtesën dhe për shëndetin e syve.

Lëni pesë deri në dhjetë bajame të qëndrojnë në ujë dhe të nesërmen grijini në mikser pa lëkurë.

Masën e përftuar ziejeni duke e bashkuar me një gotë qumësht. Shtoni mjaltë dhe pini çdo ditë për 30-40 ditë.