KURIOZITETE

KURIOZITETE

Katy Perry shet apartamentin 7 milionë funta

Publikuar më 10 Mars 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Pop-ylli, më në fund ka shitur shtëpinë në Hollywood Hills, pasi e kishte vënë në treg prej dy vitesh e gjysmë, shkruan TheSun. Ajo ka shitur shtëpinë pasi po merr një tjetër bashkë me të fejuarin e saj, Orlando Bloom.

Shtëpia mbresëlënëse e pop-yllit në Hollywood Hills ka qenë në shitje për dy vjet e gjysmë, por tani është jashtë tregut. Shtëpia është 7.500 metra katror dhe përfshin katër dhoma gjumi, katër banjo, pishinë, palestër të madhe, kopshte, e të tjera.

Katy u fejua me Orlando Bloom gjatë muajit të kaluar, ndërsa kanë zbuluar se po planifikojnë të martohen në Disney World.