Kosovë

Kosovë

Presidenti ngushëllon LDK-në për vdekjen e deputetit Kikaj

Publikuar më 19 Maj 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi u ka shprehur ngushëllime familjes Kika, Lidhjes Demokratike të Kosovës për vdekjen e deputetit të LDK-së, Agim Kikaj.

Ky është postimi i Thaçit në Facebook:

"U shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve në Lidhjen Demokratike të Kosovës për vdekjen e ish deputetit, Agim Kikaj".