Kosovë

Kosovë

Plagoset një 23 vjeçar në veri të Mitrovicës

Publikuar më 19 Maj 2019

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Mbreme rreth orës 23:15 është plagosur me armë zjarri Rr. M, rreth 23 vjeçar, në veri të Mitrovicës.

Gjendja e tij shëndetësore është e rëndë dhe është duke u trajtuar në repartin e kirurgjisë

Nuk dihen arsyet e sulmit, ndërsa lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress, zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për Rajonin e veriut, Besim Hoti.

Ai ka konfirmuar rastin, ku ka bërë të ditur se i plagosuri gjendet në spital, në repartin e kirurgjisë.