Kosovë

Kosovë

Ky është personi i parë që e vizitoi Albin Kurti pasi fitoi zgjedhjet

Publikuar më 08 Tetor 2019

Artikuj të ngjashëm

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në vizitë te ish-deputeti i kësaj partie, Adem Mikullovci.

Këtë vizitë të liderit të partisë e ka publikuar në Facebook faqja e Mikullovcit.

Këtë e ka konfirmuar vet Adem Mikullovci i cili ka publikuar fotografi me Kurtin.

"Në ditën e parë të fitores së madhe në zgjedhje, Kryeministri i ardhshëm i Republikës, zotëri Albin Kurti vizitoi ish deputetin Adem Mikullovci në shtëpi", ka shkruar Mikullovci.