Kosovë

Kosovë

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj përleshen fizikisht pas debatit televiziv

Publikuar më 12 Shtator 2019

Artikuj të ngjashëm

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

Lidhur me këtë, Telegrafi ka tentuar të flasë me Molliqajn e Abazin, por nuk ka mundur të marrë përgjigje.