Kosovë

Kosovë

Haradinaj ngushëllon familjen e ish-komandant "Gurit"

Publikuar më 13 Mars 2018

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe bashkëluftëtarëve të Komandant "Gurit", Jetullah Qarrit, i cili ndërroi jetë gjatë mbrëmjes së kaluar.

"Me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit, Jetullah Qarri - komandant "Guri". Familjes Qarri, të gjithë bashkëluftëtarëve dhe miqve të tij, ngushëllime të sinqerta.I lehtë i qoftë dheu i Kosovës", ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.