Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

The Weekend dhe Selena Gomez të lumtur së bashku (Foto)

Publikuar më 20 Mars 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Tashmë lidhja e tyre bërë publike dhe Selena Gomez së bashku me këngëtarin e njohur kanadez, Abel Makkonen Tesfaye i njohur si The Weekend, po kalojnë çaste shumë të mira së bashku.

Çifti është fotografuar teksa kishin vendosur të bënin një shëtitje romantike në qytetin e lindjes së këngëtarit, në Toronto të Kanadasë.

Dyshja kishte kombinuar veshjet me ngjyrë kryesisht të zeze dhe kishin qëndruar të kapur për dore, derisa po shëtisnin së bashku.

Lidhja e tyre ka qenë mjaft e përfolur nga mediet dhe nga fansat, pasi që këngëtari kishte qenë duke dalur modelen e njohur Bella Hadid, me të cilën është ndar para ca muajsh, për të filluar një lidhje të re me Selenën.