Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Për Iskran s'kanë vend kritikat

Publikuar më 19 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Mbron me fanatizëm femrat me forma të bëshme, ndërsa nuk e ka aspak problem të ekspozojë trupin e saj edhe pse klasifikohet si një modele e madhësisë "plus".

Pavarësisht kritikave që merr në rrjetet sociale për format e saj, janë më të shumta ata që e përkrahin Iskra Lawrence dhe ajo nuk heziton aspak të postojë foto të reja, transmeton tch.

Sa fundmi, bukuroshja 26 vjeçare ka postuar disa foto me të brendshme dhe me bikini ku duket sensacionale.

Image Image

Lexo edhe: