Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Gomez dhe The Weeknd, çifti që janë veshur më së miri në Coachella

Publikuar më 19 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja Selena Gomez dhe The Weeknd, janë çifti më i përfolur i kohëve të fundit.

Deri para vetëm pak ditësh, ata nuk e kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre, por pas disa fotografive të postuara nga vetë çifti nëpër rrjete sociale, kjo gjë duket se është konfirmuar, shkruan Vogue, përcjell Koha.net.

Në festivalin e fundit Coachella, ku ishin të pranishëm një numër i madh i yjeve botërore, bëri që të bëhej edhe përzgjedhja e veshjeve më të mira.

Për sa i përket çiftit i cili është veshur më së miri, janë zgjedhur Gomez dhe The Weeknd.

Image