Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kylie Jenner inspirohet nga Cassie për stilin e ri të flokëve (Foto)

Publikuar më 20 Prill 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Me ndryshimet e fundit Kylie Jenner po tregon se nuk është aspak origjinale.

Ylli i reality show-t ndodh shpesh që ta ndryshojë look-un, por këtë herë është kujtuar vonë. Të gjithë e panë Kylie Jenner të shfaqej me flokë nga të zeza në të verdha.

Dhe ndërkohë që të gjithë menduan se kjo ishte një ide origjinale e 19 vjeçares, na vjen keq t'iu zhgënjejmë. E para që u shfaq me këtë ngjyrë flokësh është këngëtarja Cassie.

Ndërkohë kujtojmë se Kylie u shfaq me çizmet e gjata ngjyrë lelja, me trendy te momentit, "Balenciaga" të cilat kushtojnë plot 1150 euro, pasi më parë ia kishim parë të veshura Elvana Gjatës.