Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

“Bukuria e dhimbjes” – Diana Avdiu shkëlqen në sesionin e ri (Foto)

Publikuar më 16 Maj 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Diana Avdiu vazhdon të tregojë pse është një nga femrat më të bukura dhe më seksi shqiptare.

23 vjeçarja ka pozuar për koleksionin e ri të Vjollca Llapashticës, duke teguar linjat e saj trupore.

Nga anash transparent dhe me detaje mirë të punuara, fustani ngjyrë portokalli Dianës shumë mirë i ngjanë.

"Bukuria e dhimbjes", ka shkruar ish miss Kosova në rrjetin social Instagram.

Diana Avdiu besohet se vazhdon të jetë "single".