Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Tuna publikon foto të reja me djalin Tianin (Foto)

Publikuar më 18 Maj 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja shqiptare, Tuna, po shijon maksimalisht statusin e të qenurit nënë. Ajo në një seri postimesh ka publikuar imazhe të reja nga lindja e djalit të saj, Tianit.

Në këto imazhe Tuna shihet plot dashuri dhe buzëqeshje, si asnjëherë më parë. Tiani është fryt i dashurisë së Tunës me Patris Berishën.