Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Majk bëhet baba (Foto)

Publikuar më 19 Maj 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Ish e dashura e Majkut që tanimë akoma nuk dihet sakt nëse janë bashkë apo jo sapo ka konfirmuar përmes rrjetit social IG se është bërë mama.

Pra urime Majk nga sot ka fituar epitetin e të qenurit baba.

Bebes i urojmë fat dhe lumturi në jetë.