Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ja si dukej 'Oki' kur ishte i ri (Foto)

Publikuar më 15 Korrik 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Është bërë nostalgjik për kohën e kaluar.

Aktori Fatmir Spahiu në Instagram ka publikuar një foto të bërë shumë vite më parë, shkruan lajmi.net

Ai duket shumë më ndryshe nga tani, sidomos në stilin e flokëve dhe mjekrës si dhe... më më pak kile!

screenshot_5