Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Jonida Vokshi ka "harruar" se ka qenë në lidhje

Publikuar më 16 Korrik 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Jonida Vokshi është ndër moderatoret më të bukura shqiptare. Sharmi dhe thjeshtësia që e karakterizon ka bërë që Jonida "të mos të dalë asnjëherë nga moda".

Prej vitesh moderatorja drejton emisionin "Thurje", ndërsa së fundi ka qenë edhe aktore në serialin "O sa mirë", ku paraqit me rolin e vajzës së drejtorit të kolegjit.

Në një intervistë për Gazetën Shqiptare Jonida ka treguar sesi i ka ndjekur lajmet për ndarjen nga i dashuri saj.

"As nuk e mbaj mend, aq kohë sa ka kaluar. Ja, ju ma kujtuat kush është", pohoi ajo.

Ndërsa e pyetur mbi statusin e saj aktual, Jonida është treguar e rezervuar duke mos dhënë asnjë informacion.