Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

10 milionë klikime për Capital T (Video)

Publikuar më 17 Korrik 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Njëra ndër këngët më të suksesshme të këtij viti, padyshim që mund të cilësohet edhe kënga 'Pse po ma lun lojen' nga reperi Capital T.

E publikuar në muajin maj, kënga ka mbledhur plot 10 milionë klikime në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net.

Por, nuk duhet lënë pas edhe suksesin e projektit tjetër nga Capitali, e që është "Hatixhe" në bashkëpunim me Mixey.

Kjo e fundit, në më pak se një muaj ka marrë mbi 7 milionë klikime dhe po vazhdon të jetë hit.