Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Ja çfarë ka ndodhur me 'Karmën' e Florit (Video)

Publikuar më 06 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Flori Mumajesi këto ditë ka publikuar projektin e tij më të ri me titull 'Karma', të cilin e solli në bashkëpunim me Brunon, Klajdin dhe Dj Vickyn.

Pasi që u mësua se kjo këngë ka kaluar kufijtë duke u renditur ndër të parat në Vevon latine, 'Karma' ka shënuar edhe një sukses të ri.

Ajo tashmë ka kaluar shifrën prej 1 milion klikimesh në Youtube dhe ky duhet të jetë vetëm njëri ndër sukseset e para të kësaj kënge