Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Orinda dhe Turi sjellin imazhet e para nga muaji i majltit (Foto)

Publikuar më 06 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Çifti më i ri në estradë, Orinda Huta dhe Turjan Hyska ditë më parë i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë madhështore ku të pranishëm ishin edhe shumë fytyra publike, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas dasmës, çifti kanë udhëtuar për të ashtuquajturin muajin e mjaltit dhe nga atje ata sollën imazhet e para.

Çifti kanë sjellë disa fotografi me një elefant ku shfaqen të buzëqeshur në kulmin e lumturisë si dhe zbuluan se gjenden në Tailandë.