Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Vig Poppa dhe Ledri të martën publikojnë duetin (Foto)

Publikuar më 07 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Vig Poppa e ka paralajmëruar këngën e re, të cilën do ta sjellë në bashkëpunim me Ledri Vulën.

Në bazë të njoftimit nga Vigan Bardhi, kënga do të titullohet "Mashalla" dhe do të publikohet të martën.

"Ledri Vula dhe unë kemi shkaktuar pakëz dëm... Të martën bëhuni gati, do ta lëshojmë", ka shkruar Vigani në postimin e tij në Instagram.