Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Lufta e Kylie Jenner me famën

Publikuar më 08 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Kylie Jenner u bë e njohur në botën e spektaklit që në moshën 9-vjeçare në reality show televizivi "Keeping up with the Kardashians".

Dhe sot në moshën 19-vjeçare, ajo po tregon më në fund për fansat se çfarë do të thotë të jesh Kylie Jenner, në spektaklin e saj të ri Life of Kylie.

Në seritë premierë ajo i rrëfen mikeshës së saj më të mirë Jordyn Woods frustrimet e saj me famën: Thjesht dua të zhdukem.

Gjatë debutimit të së dielës, bukuroshja foli me një terapsit mbi përpjekjet e saj për të qënë në sytë e publikut.

Për pak ditë ajo bën 20 vjeç, dhe për herë të parë ishte ulur në një seancë terapie: "Kur rritesh para kamerave, njerëzit mendojnë se të njohin. Sigurisht, nuk e zgjodha unë këtë jetë, por kjo nuk do të thotë që nuk do e mbaj këtë stil jetese", e vetëdijshme se aktiviteti i rrjeteve sociale e bëjnë atë dhe më të famshme. "Nuk më pëlqen gjithë ajo vëmendje pasi më kujton që unë jam Kylie Jenner.