Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Rihanna befason me ndryshimin e flokëve dhe trupin e saj (Foto)

Publikuar më 08 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja e njohur, Rihanna, ka pozuar në kostume provokuese, ndërsa në plan të parë ishte gjoksi i saj.

Paruka me ngjyrë të kaltër i ka pëlqyer shumicës së ndjekësve të saj në Instagram, derisa meshkujt ishin ata që komentuan më së shumti.

Nuk ishin pak prej atyre që mbetëm pa tekst, andaj "të tronditur" vendosën vetëm emotikon, me të cilët shprehën mendimet e tyre për fotografinë seksi të këngëtares.

Rihanna u kritikua së funmdmi për peshë të tepërt.