Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

"Katilja" e Majkut dëgjohet edhe në këtë vend (Foto)

Publikuar më 10 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Një projekt shumë të suksesshëm reperi Majk e solli në muajin maj dhe është pikërisht kënga 'Katile'.

Në platformën Youtube, kënga ka kaluar shifrën prej 10 milionë klikimesh dhe po vazhdon të jetë hit, shkruan lajmi.net.

Në Instagram, Majk ka publikuar një foto përmes të cilës ka treguar së kënga e tij po dëgjohet edhe në radion gjermane "NRG".

Projekti i fundit nga reperi Majk është 'Stila', që ka marrë afro 1 milion e gjysmë klikimesh.