Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kylie Jenner feston ditëlindjen e 20-të

Publikuar më 11 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Kylie Jenner, një prej figurave më të famshme të showbizit, sot feston ditëlindjen e 20-të.

Ani pse ajo vazhdon të kritikohet për ndërhyrjet kirurgjike në tërë trupin e saj, Jenner, në anën tjetër ka edhe fansa të mëdhenj.

Ajo festoi ditëlindjen e saj në Los Angeles së bashku me shoqëri dhe të dashurin e saj Travis Scott.

Jenner ka veshur një kostum të bardhë dhe ka mbathur atlete.