Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Kështu dukej Elita mbrëmë në koncertin e Gjikos (Foto)

Publikuar më 11 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Moderatorja Elita Rudi është kthyer në mesin e emrave më të përfolur në mediet rozë, që nga lidhja e saj me reperin Gjiko.

Pasi u zbulua lidhja e tyre, Gjiko dhe Elita nuk fshehin më ndjenjat nga publiku, shkruan lajmi.net.

Madje, përveç dedikimeve që i bën në rrjete sociale, Elita është e pranishme në pothujase në çdo mbrëmje muzikore ku performon Gjiko.

E veshur me një fustan të shkurtër, Elita dukej për mrekulli në fotografinë e shkrepur para se të nisej për në koncert.

|