Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Një imazh mbresëlënës i Dhurata Ahmetajt kur ishte e vogël (Foto)

Publikuar më 11 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj është shumë e pëlqyer për publikon.

Ajo numëron shumë ndjekës në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, bukuroshja Ahmetaj ka publikuar një fotografi të shumë viteve më parë në llogarinë personale në Instagram.

Imazhi e shfaq atë kur ishte një vajzë shumë e vogël me syze dhe flokë më të shkurtra.

Nga fotografia lë të kuptohet se ajo ka qenë edhe një adhuruese e lodrave për fëmijë, ngase mbante në krah një arushë prej pellushi.