Kult-Showbiz

Kult-Showbiz

Bebe Rexha në një ditë publikoi katër këngë të reja, por asnjërën me videoklip

Publikuar më 12 Gusht 2017

Artikuj të ngjashëm

Shiko arkivën e lajmeve

Bebe Rexha po punon fort për albumin më të ri muzikor.

Këngëtarja shqiptare ka arritur të befasojë publikun me projektet e reja që ka sjellë.

Ajo në një ditë tashmë ka publikuar katër këngë të reja, të cilat kanë filluar të pëlqehen, megjithëse, asnjërën nuk e ka shoqëruar me video, shkruan Telegrafi.

'Not the one', 'Comofrtable', 'I got Time' dhe 'Meant to be' mendohet se do jenë pjesë e albumit të saj të titulluar All Your Fault pt.2

Ndërkohë para pak ditësh ajo solli një bashkëpunim me reperët Gucci Mane dhe 2Chainz me 'That's it' që mori pëlqimin e ndjekësve menjëherë.